Hakkımızda

DKT, aroma üretimi ve geliştirilmesi alanındaki uzun yıllara dayanan deneyimiyle müşterilerine gelişen piyasa ihtiyaçları ve dönüşen dünyanın doğurduğu trendler uyarınca, “geleceğin özgün tatlarını doğadan keşfetmeye” odaklı sağlıklı, kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktadır.
Ülkemizin en prestijli aroma üreticisi olarak damak zevkinin tanımını değiştirmeyi hedefleyen DKT, gıda endüstrisinin yükselen markası olarak ortak aklı ve bilimsel araştırmayı esas alan vizyonuyla müşterilerini üretim süreçlerine dahil ve davet ederek, geleceğin yaşanabilir dünyasının kurulmasına katkıda bulunuyor.
Yeni milenyumun belirleyici değerleri olan bilimsellik ve sürdürülebilirlik ilkeleri etrafında kurguladığımız DKT’nin laboratuvarları uluslararası standartlarda, son teknolojiye sahip analitik ekipmanla donatılmıştır. Aynı şekilde araştırma heyecanıyla çalışan bilim insanlarımız ve uzman kadromuz, mükemmeliyetçilikten ödün vermeyen, son derece uyumlu bir işleyiş sergilemektedir. İnteraktif bir anlayışla yürütmeyi hedeflediğimiz AR-GE süreçlerinde sadece iç dinamiklerle sınırlı kalmayıp sizlerden gelen talepleri ve inovatif düşünceleri de değerlendiriyor; sektörün gereksinimlerini ve pazar analizlerini gözeten “isabetli” çözümler üretme yolculuğunda, molekül seçiminden ürün formülasyonuna kadar her evrede bütün kaynaklarımızı seferber ediyoruz.
Üretim hattında kısa sürede çeşitli teknolojilerle üretim yapabilen otomatik makineleri, hijyen koşullarına tam anlamıyla uyan personeli hizmet sunmaya özen gösteren DKT ayrıca, marka bilinci ve sorumluluğu çerçevesinde reçeteye bağlı olsun veya olmasın, siparişlerin teslimatından sonra da her zaman teknik desteğiyle müşterilerinin yanında.
Hammadde tedariğinde de son derece titiz bir işleyişi benimseyen şirketimiz yalnızca uluslararası standartlara uygun ve dünya çapında kendini kanıtlamış markalarla çalışmaktadır. Kesintisiz bir organizasyon yürütebilmek amacıyla Amerika’dan İngiltere, Fransa, Hollanda, Endonezya, Brezilya ve kadar muazzam bir tedarik ağı oluşturan DKT, üretimin en kısa sürede ve en taze şekilde yapılmasını garanti ediyor.
Ve sadece alışılagelmiş atıştırmalıklara sıradışı gurme lezzetleri katmakla yetinmiyor; formüllerimizle bir yandan global tatları zenginleştirirken diğer yandan onları yerel veya özel konseptlere de uyarlıyoruz. Ayrıca GDO gibi sağlıksız hiçbir unsurun yer almadığı, tümü KOSHER standartları ve helal sertifikası uyarınca geliştirilen formüllerimizin laboratuvar çalışmalarını, bilimsel şeffaflık yaklaşımımız bağlamında, konsept taleplerine göre müşterilerimizin katılım ve nezaretine açıyoruz.
Ülkemizdeki TÜBİTAK vb. bilim otoriteleriyle koordinasyon içerisinde projeler yürüten DKT, teknolojik gelişme ve güncellemelere sürekli izleyen uzman kimyager, gıda mühendisi ve bilim insanlarından oluşmuş ekibini yerli sermayeyle buluşturarak, sektörde kayda değer bir farklılık ve farkındalık yaratmakta.

Biz Kimiz?

Hayalinizdeki çeşniyi en doğru şekilde tasarlayıp prototip olarak sunuyoruz.

Değerlerimiz

Hayalinizdeki çeşniyi en doğru şekilde tasarlayıp prototip olarak sunuyoruz.