İnsan Kaynakları Politikası

DKT Taste olarak, beslenme dünyasının ilham verici tatlarını ve mis kokulu aromalarını üretirken, çalışanlarımızın da profesyonel geleceklerini şekillendirmeleri için eşsiz bir ortam sağlıyoruz. Şirketimizde laboratuvar, araştırma – geliştirme, satış – pazarlama, mühendislik – teknoloji, üretim, sevkiyat, kurumsal yönetim birimleri de dahil olmak üzere hem mesleki hem de kişisel gelişiminiz için geniş bir yelpazede sunduğumuz fırsatları değerlendirebilirsiniz. 

Potansiyel gücünüzü ortaya çıkarmak için açık görüşle yönetilen ve şeffaflık kültürünün benimsendiği bir iş ortamına ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. İleri teknolojiyle donatılan laboratuvarlarımız öğrencilere, stajyerlere, yeni mezunlara ve gıda endüstrisinin profesyonellerine her zaman açıktır. Tüketici sağlığı sizin için de çok önemliyse ve onlara doğal lezzetler sunma tutkunuz bizimle yarışıyorsa, tam donanımlı alt yapımızı kullanarak deneyimlerinizi geliştirebilirsiniz. 

Bizler, yeni mezun yetişmiş insan gücünü tecrübesizler ordusu olarak görmüyor, yeni neslin bakış açısına, dünya görüşüne, hayallerine ve potansiyellerine güveniyoruz. Gerçek profesyonellerin amatör ruhlarını hiçbir zaman kaybetmediklerini biliyor, çeşitli birimlerde çalışan ekip arkadaşlarımızı dünya standartlarına sahip eğitim programlarıyla ödüllendirerek mesleki gelişimlerini destekliyoruz. Öğrenci ve stajyerlerin gelecek planlamalarında öncülük ediyor, henüz başında oldukları kariyer yolculuklarında mentor oluyoruz. Kariyer hayatına bizimle başlayan yeni mezun profesyonellerin heyecanına ortak oluyor, gıda sektörüne katmak istedikleri değerler için yüksek motivasyon ve performansla çalışabilecekleri pozitif iş – yaşam dengesini kurmalarını sağlıyoruz. Bilim insanlarımızın liderliğinde güçlü ve zayıf yönlerinizi keşfetmenize yarayacak olan alternatif projelerde çalışabilir, hedefleriniz için doğru yönlendirme desteği alabilirsiniz. Tüm iş ve çözüm ortaklarının haklarının yasal mevzuatlar çerçevesinde korunduğu, etik kodlara sonuna kadar uyan, birbirine saygılı, hoşgörülü, destekleyici ve dinamik bir iş ortamı hayal ediyorsanız, DKT Taste ile birlikte çalışabilirsiniz. 

DKT Taste İnsan Kaynakları Politikası

  • Seçme & Yerleştirme: Görev bazında doğru insanı belirlemek için objektif yöntemler kullanılarak ve eşit fırsatlar sunularak gerçekleştirilir. 
  • Eğitim & Geliştirme: Sektördeki öncü konumumuzu korumak için teknolojik gelişmelere özel teknik uygulamalar ve çalışanlarımızın gelişimi için her branşa özel uzmanlıklar hakkında akademik eğitimler, kurslar, seminerler ve diğer öğrenim yöntemleri desteklenir. 
  • Performans & Yönetim: Sistematik araçlar kullanılarak en alt birimden en yüksek kademeye kadar performans değerlendirmesi yapılır. İhtiyaç ya da eksiklik tespit edilirse iyileştirme çalışmalarına süratle başlanır. Proje ya da çalışma süreçleri hakkında geri bildirimler aldığımız ve fikir paylaşımı yaptığımız düzenli toplantılarla yeni stratejiler geliştirilir. Markamıza değer katan projeler ve performanslar ödüllendirilirken, yüksek motivasyon sağlayacak etkinliklerle teşvik çalışmaları uygulanır. 
  • Kariyer Yönetimi: DKT Taste bünyesinde yüksek verimle çalışanların kısa, orta ve uzun vadeli kariyer planlaması yapılarak kurum içinde yükselme hedefleri desteklenir. Ücret belirleme güncel ekonomik durum ya da performans gibi çeşitli parametreler değerlendirilerek tüm sosyal haklar ve yan haklarla birlikte tatmin edici seviyede tutulur.