Bilim Komitesi

Firmamızı sektör içerisinde ayrıcalıklı bir konuma taşıyan en önemli özelliklerden birisi de, “profesyonel akademik kurul” işlevi gören bilim komitesidir. DKT olarak TÜBİTAK ve diğer bilimsel kuruluşlarla ortak çalışmalar yürütürken, AR-GE departmanımızın üst düzey ve güncel donanım sahibi uzmanlarıyla global trendleri ve gelişmeleri yakından takip etmenin yanı sıra profesör ve doçent titrine sahip iki bilim insanımızdan da profesyonel destek almaktayız. 

Bilim komitemizin yönergeleri uyarınca, yeni hammadde seçiminden mevcut hammaddeleri işleme yöntemlerini geliştirmeye kadar üretim süreçlerimizi daima en doğal, en hijyenik ve en verimli koşullarla şekillendiriyoruz. Yine aynı bilimsel çerçevede, içeriğin taze tutulması için gereken kimyasalların üretimden çıkarılması sonucu kısalan kontaminasyon sürecini de doğal hammadde, doğal işleme ve doğal ambalaj stratejisiyle aşıyoruz. 

DKT sizleri müşteri olarak değil, ailenin bir parçası olarak görüyor ve işinizi büyütme yolunda gösterdiğiniz çabayı kendi firma sorumluluğu kapsamında değerlendiriyor…

Komite Hakkında

Prof. ve Doçent titrine sahip iki bilim insanından profesyonel destek alıyoruz.

Sürekli Eğitim Politikası

Etik kodlara uyan, hoşgörülü, destekleyici ve dinamik bir iş ortamı; DKT.