DKT, aroma üretimi ve geliştirilmesi alanındaki 60 yıllık deneyimiyle müşterilerine gelişen piyasa ihtiyaçları ve dönüşen dünyanın doğurduğu trendler uyarınca, “geleceğin özgün tatlarını doğadan keşfetmeye” odaklı sağlıklı, kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Ülkemizin en prestijli aroma üreticisi olarak damak zevkinin tanımını değiştirmeyi hedefleyen DKT, gıda endüstrisinin yükselen markası olarak ortak aklı ve bilimsel araştırmayı esas alan vizyonuyla müşterilerini üretim süreçlerine dahil ve davet ederek, geleceğin yaşanabilir dünyasının kurulmasına katkıda bulunuyor.

Yeni milenyumun belirleyici değerleri olan bilimsellik ve sürdürülebilirlik ilkeleri etrafında kurguladığımız DKT’nin laboratuvarları uluslararası standartlarda, son teknolojiye sahip analitik ekipmanla donatılmıştır. Aynı şekilde araştırma heyecanıyla çalışan bilim insanlarımız ve uzman kadromuz, mükemmeliyetçilikten ödün vermeyen, son derece uyumlu bir işleyiş sergilemektedir. İnteraktif bir anlayışla yürütmeyi hedeflediğimiz AR-GE süreçlerinde sadece iç dinamiklerle sınırlı kalmayıp sizlerden gelen talepleri ve inovatif düşünceleri de değerlendiriyor; sektörün gereksinimlerini ve pazar analizlerini gözeten “isabetli” çözümler üretme yolculuğunda, molekül seçiminden ürün formülasyonuna kadar her evrede bütün kaynaklarımızı seferber ediyoruz.

Ambalajlama hattında kısa sürede çeşitli formatlarda paketleme yapabilen otomatik makineleri, hijyen koşullarına tam anlamıyla uyan personeli ve seri üretim bandıyla hizmet sunmaya özen gösteren DKT ayrıca, marka bilinci ve sorumluluğu çerçevesinde reçeteye bağlı olsun veya olmasın, siparişlerin teslimatından sonra da her zaman teknik desteğiyle müşterilerinin yanında.

Hammadde tedariğinde de son derece titiz bir işleyişi benimseyen şirketimiz yalnızca uluslararası standartlara uygun ve dünya çapında kendini kanıtlamış markalarla çalışmaktadır. Kesintisiz bir organizasyon yürütebilmek amacıyla Amerika’dan İngiltere, Fransa, Hollanda, Endonezya, Brezilya ve Gana’ya kadar muazzam bir tedarik ağı oluşturan DKT, her ülke bazında gıda taşıma mevzuatına hakim ve güncellemeleri düzenli olarak takip eden lojistik departmanı sayesinde siparişlerin tam zamanında teslimatını sağlıyor; soğuk zincirin kırılmasına izin vermeyen iklim kontrollü araç filosuyla da teslimatın en kısa sürede ve en taze şekilde yapılmasını garanti ediyor.

Ve sadece alışılagelmiş atıştırmalıklara sıradışı gurme lezzetleri katmakla yetinmiyor; formüllerimizle bir yandan global tatları zenginleştirirken diğer yandan onları yerel veya özel konseptlere de uyarlıyoruz. Ayrıca GDO gibi sağlıksız hiçbir unsurun yer almadığı, tümü KOSHER standartları ve helal sertifikası uyarınca geliştirilen formüllerimizin laboratuvar çalışmalarını, bilimsel şeffaflık yaklaşımımız bağlamında, konsept taleplerine göre müşterilerimizin katılım ve nezaretine açıyoruz.

DKT olarak daha ziyade tuzlu ürünlere odaklanmış olmakla birlikte müşterilerin gereksinim ve istekleri doğrultusunda tatlı ürünler için aromatik doğal katkılar da sunuyor; hammadde ve formüllerimizle gıda endüstrisini zenginleştirmeyi hedefliyoruz.

Ülkemizdeki TÜBİTAK vb. bilim otoriteleriyle koordinasyon içerisinde projeler yürüten DKT, teknolojik gelişme ve güncellemelere sürekli izleyen uzman kimyager, gıda mühendisi ve bilim insanlarından oluşmuş ekibini yerli sermayeyle buluşturarak, sektörde kayda değer bir farklılık ve farkındalık yaratmakta.