Atıştırmalıklar

Geleneksel besinleri en doğal ve bilimsel yöntemlerle geliştirerek farklı çözümler üretmeyi hedefleyen DKT, beslenme modellerini fiziksel ihtiyacın ötesinde, beş duyuda tatmin yaratan bir tür sanat olarak ele alır. Uluslararası gurmelerce kabul görmüş lezzetlerimiz, farklı kültürlerin yerel alışkanlıklarına sadık bir biçimde üretilir. Yeni damak tatlarını keşfetmeyi sevenlerse, DKT’nin inovatif formülleri sayesinde bambaşka diyarların sofistike atıştırmalıklarını deneyimleyebilir.

Geleceğin lezzetlerinin tasarlandığı laboratuarlarımızda, en yoğun ve yaygın biçimde tüketilen tuzlu atıştırmalıklarda son tüketiciye sunulacak keyif ve heyecan, denenmemiş ve keşfedilmemiş olana yönelik titiz araştırmalarla tekrar tekrar kurgulanır. Kişisel tercihlerin öne çıktığı yeni milenyumun pazar gelişmelerini güncel olarak takip eden firmamız, müşterilerin talepleri doğrultusunda reçeteli veya prototip ürünleri özel uygulama laboratuvarlarında, pilot ölçekli makinelerle gerçekleştirmektedir. Sektöre damga vuran lezzetlerin teknik ve teorik fizibilitesini alanında yetkin uzmanlara emanet eden DKT ile, sizler de kendi reçetenizi geliştirebilir ya da mevcut reçetenizi bilimsel süzgeçlerden geçirerek ideal bir noktaya taşıyabilirsiniz. 60 yıllık sektör deneyim ve birikimimizin en başat kalemi olan tuzlu atıştırmalık segmentindeki geniş spektrumlu çözüm önerilerimizin, müşterilerimize taptaze bakış açıları sağlayacağına eminiz.

DKT olarak yerel tatlar üzerinde çalışırken, geleneksel alışkanlıklar, yenilik arayışları, güncel yasal mevzuatlar, demografik analizler, yöresel pazar ve bölgesel tüketici davranışları gibi pek çok konu üzerinde derin ve titiz araştırmalar sürdürmekteyiz. Bu sayede bir yandan sürekli yeni bir şey keşfetmenin heyecanıyla işimize daha yoğun bir merakla eğiliyor, diğer yandan çözüm ve ürünleri geliştirme deneyimlerimizi de pekiştiriyoruz.

Farklı kategorilerde çok ürün yerine belli kategorilerde uzmanlaşarak en iyi ürünü çıkarmayı hedefleyen DKT’de, damak tadına adanmış atıştırmalık ürünleri yılda iki kez, konsept olarak tasarlamaktayız. Talep çeşitliliğine uygun özel kombinasyon çalışmalarımızı ortak akıl ve sürece aktif katılımla gerçekleştiriyor olmayı büyük bir firma zenginliği sayıyor; siz müşterilerimizi tam dezenfeksiyon ve hijyen koşulları sağlanmış üretim tesislerimize ve laboratuvarımıza bekliyoruz.