All Natural by DKT

DKT olarak hedefimiz sadece doğal aroma üretmek değil, aynı zamanda çiflikten fabrikaya bütün üretim süreçlerini “doğaya saygı bilinci” içerisinde gerçekleştirmek. Bu bilinç çerçevesinde doğallık ve doğaya saygı kavramlarını salt sözel düzeyle sınırlamıyor; telafi edilemez çevresel katliamlara yol açmaksızın etik ve zirai kalıntılar içermeyecek bir biçimde hammadde temininden üretim esnasında teknolojinin karbon salımını gözetecek şekilde kullanımına kadar “YÜZDE YÜZ DOĞALLIK”a özen gösteriyoruz.

Bilim komitesi, robotik teknoloji ve doğal üretim üzerine temellenen yapısı; referansları, inovasyonları ve alanlarının uzmanlarından oluşan ekibi ile istikrarlı bir biçimde yeni çağın trendleri ve tüketici yönelimleri üzerinde titiz araştırmalar yürüten DKT, sağlıklı formülasyonlar için fonksiyonel besin seçimleri üzerinde de özenle çalışmalarını sürdürmekte.

Özellikle atıştırmalık ve tuzlu ürünler kategorisinde genel kabul görmüş damak tadına uygun formüller geliştirirken, en doğal ekstraktları yüksek standartlardaki yöntemlerle menşeinden elde edip güvenli yöntemlerle işleyerek yaratıcı lezzetlerde kullanıyoruz. Reçete oluşturma safhasından itibaren her adımda kapsamlı kontrolleri sağlıyor; yüksek teknoloji yatırımlarını gerçekleştirirken işleme sistemlerini ve karbon salımı değerlerini kılı kırk yararcasına inceleyerek ekonomik ve sosyal sorumluluk bilinci içerisinde çevreci otomasyonlarla daha yeşil bir dünyaya katkıda bulunmaya gayret ediyor; sağlıklı nesiller için payımıza düşen görevi yürekten üstleniyoruz.

Yüzde yüz bilimsellik ve doğallıktan aldığı gücü çevre dostu teknolojiyle birleştiren DKT’nin inovatif seçeneklerinden faydalanırken, gelişen trendlere cevap verebilmek üzere her ürüne ince duyusal nüanslar kazandıran aroma formülasyonlarımızla müşterilerimiz olarak sizler de hem son tüketicilerin tekrarlanan satın alma eğilimini güçlendirecek hem de ürün kalitenizi daha üst seviyelere taşıyabileceksiniz. Yine, işinin ehli aromatisyenlerimiz sayesinde düşük maliyetli ve gerçek saflığıyla korunmuş fonksiyonel ambalajlı yeni ürün ve ürün kombinasyonlarınızı, sağlıklı ürün hedefinizden şaşmadan yurtiçi ya da yurtdışı pazara sunabilirsiniz.

Ayrıca tüketicilere olduğu kadar üreticilere de odaklanan geniş çaplı araştırmalarıyla sektörü yakından takip eden DKT AR-GE ekibimiz de, yeni nesil üretim yöntemleri, ambalaj teknolojileri, şekil ve miktar talebi, küresel alanda rağbet gören yerel lezzetler gibi konuları bilim komitemizle birlikte analiz ederek rakiplerinizden ayrışmanızı sağlama yolunda gayret sarfetmektedir.