Çikolata

Çikolata, kakao çekirdeklerinin lezzetinin uyumlu oranda farklı aromalarla birleşimiyle üretilen ve her yaştan kişi tarafından sevilen tatlar arasında yer alıyor.

Çikolatayı farklı bir noktaya taşıyan en önemli şey ise kesinlikle aroması olarak kabul ediliyor.

DKT Taste olarak çikolataya farklı bir anlam katmak adına geliştirdiğimiz aromalarla kendinize en uygun lezzeti yakalamanızı sağlıyoruz. Ürünün tadını, dokusunu, kokusunu geliştiren birbirinden lezzetli aromaları uzun çalışmalar sonucu elde ediyoruz.

Çikolata denince akla gelen klasik tablet şeklinin yanı sıra, dolgulu ve kalıplı çeşitleri lezzeti farklı noktalara taşıyacak aromalarla damak tatlarına hitap ediyor. Birçok lezzetin bir araya gelerek oluşturduğu en doğal ve güçlü aromalar çikolatanın damaklarda bıraktığı lezzet hissini ve yoğunluğunu artırıyor.

Farklı çikolata çeşitleri için ürettiğimiz aromaları geniş bir portföy şeklinde beğeninize sunuyoruz. Tat ve kokunun ön planda olduğu yoğun lezzetiyle çikolata, her yeni ve farklı aromada size bambaşka lezzetler sunuyor. Aromatik karışımlarla bir araya getirdiğimiz özel çikolatalarla herkesin damak tadına uygun seçenekler sunuyoruz.

Özellikle çikolatalarda farklı lezzetler arayanlar için ürettiğimiz birbirinden özgün aromalar, çikolataseverleri memnun ediyor. Çikolatalı ürünleri daha cazip hale getiren bu aromalar birbirinden farklı kokularıyla da ayırt ediliyor. Vanilyadan kahveye, fındıktan vişne ve çileğe kadar değişik bir skalada yer alan aromalar sayesinde yeni tatlara ulaşmanız daha kolay oluyor.

Ürettiğimiz aromalar çikolatanın doğal lezzetini bozmadan hoş bir tat katıyor. İstediğiniz her an keyif dolu bir çikolata deneyimine erişmek için tercih edeceğiniz aromalı çikolatalar size daha zengin bir deneyim sunuyor. Hoş bir kokuya ve iştah açıcı bir görüntüye sahip olan aromalı çikolatalar damağınızda uzun süre kalacak eşsiz bir tat bırakıyor. DKT Taste olarak kendi markamıza ait özel aromalarımızla bugüne kadar alıştığınız çikolata lezzetini her tadımda üst noktalara taşıyoruz.

Her yaştan kişinin en sevdiği ürünlerden bir tanesi olan çikolatayı yeni nesil teknolojilerden yararlanarak kurduğumuz laboratuvarlarımızda trendlere uygun olarak yeniden şekillendiriyoruz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimizle birlikte çıktığımız bu yolda mevcut reçetelerimizi  geliştirmeye devam ettiğimiz yaratıcı formüllerimizle destekliyoruz.