Alerjensiz gıda, özgül beslenme…

Doğanın aralıksız bir döngüyle bize sunduğu saf hammaddeyi ne kadar doğal işlersek işleyelim, bazı bünyeler bazı maddelere alerjik tepki gösterebilir… DKT’nin amiral gemisi olan AR-GE laboratuvarımız, özel bir beslenme planına uymak zorunda olan tüketicilere özgü ürünler geliştirmekte uzmanlaşmıştır.

Piyasa analizlerimizden destek alarak hangi ürünler üzerinde ne tür formüller geliştirebileceğimizi değerlendirmeniz için, sizleri AR-GE ekibimizle tanışmaya davet ediyoruz.

Özel ihtiyaçlara yönelik formülasyonların geliştirilebilmesi için her tür teknolojik donanıma sahip olan firmamızın tesislerinde, mevcut gıda endüstrisi standartların üzerinde üretim yaparken projelerimizde müşterilerimize 360 derece izlenebilirlik vadediyoruz. Organik sağlığına özen gösteren tüketicilerin besleyici gıda beklentilerini karşılayan, faydalı unsurlar bakımından kayıpsız ve alerjen özelliği bloke edilmiş %100 güvenli ürünleriyle DKT, sadece bugünün değil, yarının beslenme alışkanlıklarını da belirleyecek olan inovatif projelerde şimdiden yerini ayırmış durumda.

Bu bağlamda DKT olarak piyasada en fazla rağbet gören gıda ürünlerini alerjen içermeyecek şekilde modifiye ediyor; GDO gibi zararlı uygulamalardan kaçınarak toplumun farklı kesimlerinin ihtiyaçlarına cevap veren sağlıklı prototipler geliştiriyoruz. Ayrıca yurtiçinde ve yurtdışında zorunlu mevzuatlara uygun biçimde tasarlanan projelerimizde başından sonuna teknik ve duyusal açıdan bilimsel analizlerle ilerlerken, süreç boyunca düzenli bilgi akışıyla müşterilerimizin ürün üzerindeki hakimiyetini pekiştiriyoruz.